Pułapki bukmacherów

Listopad 24, 2017

W dzisiejszych czasach dość trudno o dobrą posadę, przez co coraz więcej osób wybiera dość niekonwencjonalne sposoby zarabiania pieniędzy. Jednym z nich jest obstawianie zakładów przez internet czy też stacjonarnie.

Zarabianie w ten sposób może kusić potencjalnych klientów. Przykładowo za obstawiony zakład w stosunku 1:100 za zainwestowanie 20zł analogicznie otrzymać możemy 2000zł! Czy to nie jest świetny pomysł? Pomyślmy ile możemy zarobić obstawiając większe kwoty. Najważniejsze to inwestować tyle ile możemy stracić. Niestety o takich zasadach nie poinformuje nasz żadna osoba przyjmująca zakłady tym bardziej bukmacher internetowy.

Niestety podana forma zarobkowa jest bardzo zdradliwa. Nie ma skutecznego systemu na wygrywanie fortuny – wbrew temu co myślą udzielający się tam gracze.
Pomyślmy logicznie. Dlaczego częściej wygrywamy obstawiając małe kwoty niż duże? Otóż działa to na bardzo prostej zasadzie. Obstawiając 5zł wygrywamy przykładowo 50zł. Co myślimy w takiej sytuacji? Większość z nas nie cieszyła by się z zysku a wręcz obwiniała siebie, że mogli zainwestować więcej i analogicznie więcej wygrać. Niestety to myślenie prowadzi do tego, iż wracamy do takiego punktu i obstawiamy większe kwoty. Ludzie przyjmujący zakłady mają z tego pieniądze. Choćbyśmy trafili na człowieka, który jest uznawany jako legalny bukmacher internetowy a co za tym idzie powinien być uczciwy nie ostrzeże nas przed pułapką, w którą właśnie wpadamy. Im więcej my stracimy tym więcej on zarobi. A jak wiadomo człowiek jest z natury egoistą.

W sieci można znaleźć ogromną ilość bukmacherów ale ilu z nich to legalni bukmacherzy internetowi ? Większość jest nastawiona na jak największy zarobek i traktuje konkretne osoby jako zwyczajnego dostawce zysku. Niestety my sami wpadamy w to na własne życzenie, ale jak wiadomo nie łatwo się uwolnić od tego nałogu. Tak, po pewnym czasie inwestowanie staje się nałogiem takim jak papierosy, alkohol czy wszelkie substancje odurzające. Dlatego dopóki możemy zrezygnujmy z gry przed całkowitą wpadką w jej sidła.
Sprawdź który bukmacher online jest najlepszy ?
 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.